حضرت فاطمه (س) فرمودند: خدایا مرا فارغ کن که تمام توجه ام به آن باشد که برای آن خلق شده ام.
حدیث
نمایش خبر

[SOTITR]
نمایشگاه گروهی عکس «مسافران»

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
نمایشگاه گروهی عکس «مسافران»

نمایشگاه گروهی عکس‌ با عنوان «مسافران» از روز دوشنبه 2 مردادماه 1396، ساعت 16 در موزه عکسخانه شهر برگزار می‌شود.


نمایشگاه گروهی عکس‌ با عنوان «مسافران» از روز دوشنبه 2 مردادماه 1396، ساعت 16 در موزه عکسخانه شهر برگزار می‌شود.

 نمایشگاه گروهی عکس «مسافران»  تصاویری از فضاهای بیرونی و داخلی ترمینال‌های شهر تهران همچنین از مسافران منتظر، از کارگران و اتوبوس‌ها را بازنمایی می‌کند.

این نمایشگاه حاصل تلاش 7 عکاس جوان تهرانی به نام‌های روح الله ابراهیمی، مژده افروشـه، عـطا رشیدیانی، یاسمن مرادی، راضیه موسـوی، سارا نوروزی و عباس واحدی است.

در بیانیه‌ این نمایشگاه آمده‌است: «ترمینال‌ها مکانی مناقشه‌آمیزند. مکانی برای جابه‌جایی و حرکت‌اند. قرار است مسافران به میانجی این مکانِ مدرنِ شهری در تکاپو و حرکت باشند. اما ترمینال‌ها مکانی دو گانه‌اند. هم نشانه‌ای از حرکت و تکاپو و جابه‌جایی را در خود دارند و هم مکانی‌اند برای کِش آمدن زمان و سکون. در ترمینال‌ها مسافران در انتظارند. در انتظار چه؟».

علاقه‌مندان برای بازدید می‌توانند تا روز پنجشنبه 26 مردادماه 1396 در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 13 و 14 تا 18 و پنج شنبه از ساعت 9 تا 13 به موزه عکسخانه شهر واقع در میدان هفتم تیر، میدان بهارشیراز، بوستان بهارشیراز مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88848993 تماس بگیرند یا به نشانی اینترنتی موزهwww.iranphotomuseum.com   مراجعه کنند.

>دسته بندی:
تعداد بازدید 171 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات